HOME / Home / Przedstawicielstwo / GHH RAND Polska

GHH RAND Polska

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem niemieckiej firmy GHH RAND, obecnie działającej pod spółką Ingersoll-Rand Trading GmbH, powstałej w 1952 roku, która specjalizuje się w produkcji bezolejowych i olejowych sprężarek sróbowych do zastosowań przemysłowych.

GHH RAND

GHH RAND jest producentem kompresorów śróbowych znajdujących zastosowanie w pojazdach ciężarowych i budowlanych, które umożliwiają wydmuch suchych, jak i mokrych substancji. Firma produkuje również produkty dla producentów urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, sprężarek oraz systemów bezpieczeństwa.

Firma GHH RAND jako pierwsza w Europie wytworzyła i sprzedała kompresor w technologii śrubowej. Od tego czasu, jest europejskim liderem w produkcji i sprzedaży kompresorów śrubowych, posiadającym 75% rynku. Nasza firma Euro - Trak - Nysa ma zaszczyt być autoryzowanym przedstawicielem marki GHH RAND na Polskę. Z dumą pragniemy szerzyć idęę tej marki oferując naszym klientom najlepsze i najbardziej zaawansowane technologicznie podzespoły kompresorów śrubowych GHH RAND