HOME / Home / Przedstawicielstwo / ABER Polska

ABER Polska

Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami portugalskiej firmy ABER, która zajmuję się produkcją pozespołów hydraulicznych do ciężarówek, żurawi wieżowych i wywrotek. ABER jest jednym z czołowych producentów w Europie i na świecie, posiadający własne patenty oraz najwyższej jakości certyfikowane produkty.

ABER jest producentem między innymi takich podzespołów hydraulicznych jak:

ABER jest to najbardziej znany producent komponentów siłowych i hydraulicznych w Europie i na świecie. Firma powstała w 1972 roku w mieście Maia w Portugalii i od tego czasu jest jednym z czołowych wytwórców części do samochodów ciężarowych, wywrotek i dźwigów. Cechy, które wyróżniają firmę na tle innych, to przedewszystkim dynamizm rozwoju, nowoczesność i innowacyjność. Niekończące się poszukiwania technologicznego rozwoju, zapewniają klientom najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania na rynku.

Produkty firmy ABER wytwarzane są z najlepszych, dostępnych na rynku materiałów oraz spełniają wszystkie wymogi kontroli jakości. To dzięki zadowolonym klientom oraz firmą współpracującym, marka zdobyła zasłużoną renomę, a jej wyroby można spotkać na całym świecie.

Nasze produkty wykonywane są z najwyższej jakości podzespołów hydraulicznych ABER. Kupując u nas, mają Państwo pewność, że sprzęt jest certyfikowany oraz spełnia wszystkie wymogi jakości. Profesjonalnie wyszkolona ekipa dołoży wszelkich starań, aby zamontować je, uwzględniając wszystkie, nawet najdrobniejsze detale. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Siedziba firmy ABER