Hydraulika siłowa ETN

Hydraulika siłowa

Tel. (0)77 435 62 41
(0)77 435 71 60

Hydraulika siłowa - ETN

Hydraulika siłowa

Hydraulika siłowa

Podstawą naszej działalności jest hydraulika siłowa. W specjalnie przygotowanej przez nas ofercie znajduje się kompletna hydraulika do ciągnika siodłowego, kompletne układy hydrauliczne do wywrotu i rozładunku paliw i gazu, ruchomej podłogi, napędu dźwigów i kompresorów, na zbiornikach stalowych lub aluminiowych.

Więcej...

Kompresory GHH RAND

Kompresory GHH RAND

Jedną z domen naszej działalności są kompresory śrubowe GHH-RAND Oferujemy kompresory śrubowe o wydajności do 1500 m3/h do materiałów sypkich, w wersji light lub w zabudowie dźwiękoszczelnej z chłodnicą.

Więcej...

Siłowniki hydrauliczne

Siłowniki hydrauliczne

Oferujemy pełny asortyment siłowników wykorzystywanych w naczepach, wywrotkach dwustronnych i trójstronnych. ETN oferuje również kompleksową naprawę i regenerację siłowników hydraulicznych.
Oferujemy również usługi w zakresie SPAWANIA ALUMINIUM.

Więcej...

Wały napędowe

Wały napędowe

Naprawiamy i produkujemy wały napędowe oraz inne elementy przeniesienia napędu do wszystkich typów pojazdów użytkowych (samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów), a także kompresorów wydmuchu. Konstruujemy również wały napędowe współgrające z indywidualnymi potrzebami Klienta.

Więcej...

Zakuwarki hydrauliczne

Zakuwarki hydrauliczne

Oferujemy urządzenia produkowane przez nas dzięki wieloletniemu dosiadczeniu w branży hydrauliki siłowej: zakuwarkę ETN P25 oraz zakuwarkę ETN P32.

Dzięki wieloletniemu zbieraniu doświadczenia i recenzji użytkowników naszych zakuwarek stworzyliśmy praktyczne modele, które powinny Państwu służyć długo i bezawaryjnie.

Zakuwarki posiadają pompy elektryczne i ręczne, dostosowane są do zaciskania węży o różnych średnicach, przystosowane są do działania w warsztatach samochodowych, hydraulicznych oraz w terenie poza halą produkcyjną.

Więcej...

Przystawki odbioru mocy PTO

Przystawki odbioru mocy hydraulicznej

Oferujemy serwis, montaż i sprzedaż przystawek odbioru mocy hydraulicznej ze skrzyni biegów, pompy hydraulicznej lub kompresora.

Więcej...

RBJ I-Control

RJB I-Control - inteligentny system sterowania podzespołami hydraulicznymi

Oferujemy inteligentny system do kontroli podzespołów hydraulicznych i elektrycznych w domu, firmie lub pojeździe. Urządzenie, które jednym prostym ruchem w smartfonie pozwoli ci na sterowanie podzespołami zamontowanymi na pojazdach ciężarowych, wywrotkach i dźwigach.

Więcej...

Rzetelność, terminowość, profesjonalizm i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta

Kompletna hydraulika siłowaRzetelność, terminowość, profesjonalizm i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy. Działamy w branży hydrauliki siłowej. Jakość i ponad standardowe rozwiązania to nasze cele na przyszłość.

Dzięki dbałości o jakość wykonywanych usług stale budujemy zaufanie i uznanie odbiorców. W specjalnie przygotowanej przez nas ofercie, znajdziecie Państwo m.in. wysokiej klasy pompy tłoczkowe, rozdzielacze i pompy zębate.

Współpracując z renomowanymi dostawcami jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość i niezawodność dostępnych u nas produktów. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas rozdzielacze, pompy zębate, pompy tłoczkowe i inne produkty sprostają oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jesteśmy przedstawicielem na rynek polski marek europejskich, za którymi stoją czołowi producenci:

Nasze układy hydrauliczne sprostają najwyższym, światowym wymogom, a wyspecjalizowana ekipa zamontuje je z uwzględnieniem wszystkich, najdrobniejszych szczegółów. Sprzedawane i montowane przez nas układy hydrauliczne mają możliwość współpracy z każdym typem pojazdów.

Działania te gwarantują nam pozycję lidera na polskim rynku w sprzedaży i montażu układów hydraulicznych.

Serdecznie zapraszamy!

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH